Sveučilište u Zadru organizira 21. siječnja 2014. (utorak)

Sveučilište u Zadru organizira 21. siječnja 2014.  (utorak) posjet gospićkim srednjim školama - Gimnaziji i Strukovnoj školi.  Predvođeni prorektorom za studij i studentska pitanja, prof. dr. sc. Robertom Bacaljom, sveučilišni će profesori i suradnici gospićkim maturantima predstaviti raznolikost studijskih programa i odjela zadarskog sveučilišta kako bi ih motivirali za odabir željenog studija. Tom će se prilikom gospićkim maturantima predstaviti i Odjel za nastavničke studije u Gospiću, jedini zadarski dislocirani sveučilišni studij koji tradicionalno njeguje obrazovanje učiteljskog kadra.

Predstavljanje zadarskog sveučilišta održat će se u prostorijama srednjih škola u Gospiću, Budačka 24, u dva termina:

1.      10.30. – u Strukovnoj školi

2.      11.30. – u Gimnaziji Gospić