Upisi 2023./2024.

Upisi u prvu godinu

Uvjeti upisa na integrirani prijediplomski i diplomski studij Sveučilišta u Zadru za akademsku godinu 2023./2024.

Odluke

• Odluka i Natječaj za upis studenata u prvu godinu redovitih sveučilišnih prijediplomskih studija, redovitog stručnog prijediplomskog studija i redovitih sveučilišnih integriranih prijediplomskih i diplomskih studija na Sveučilištu u Zadru u akad. god. 2023./2024. (na temelju rezultata državne mature)
  • Odluka i Natječaj za upis studenata u prvu godinu redovitih sveučilišnih prijediplomskih studija i redovitih sveučilišnih integriranih prijediplomskih i diplomskih studija na Sveučilištu u Zadru u akad. god. 2023./2024. (na temelju rezultata razredbenog postupka)

VAŽNO:Kandidati koji se upisuju putem državne mature (Postani student) ne polažu prijemni / razredbeni ispit.

Literatura za pripremu razredbenog ispita

Prijave i upisi

Prijave i upisi putem razredbenog postupka

Upisi:

Upisi putem DRŽAVNE MATURE