8. rođendan Studentskog savjetovališta Sveučilišta u Zadru

29. veljače 2016. proslavljen je 8. rođendan Studentskog savjetovališta Sveučilišta u Zadru. Cijeli je niz radionica, predavanja i individualnih savjetovanja napravljen sa studentima Sveučilišta. U proljetnom ciklusu radionica pridružit će se i radionice na temu "Prevencije nasilja u mladenačkim vezama" koje će 12. svibnja u studentskom klubu "Božo Lerotić" u Zadru održati doc. dr. sc. Anela Nikčević-Milković i Ksenija Lazinica, studentica 4. godine Odjela za nastavničke studije u Gospiću. Rad Studentskog savjetovališta ubrzo će predstaviti i u Gospiću njegova voditeljica prof. dr. sc. Mira Klarin i Ivica Milanja, stručni suradnik Savjetovališta. Također, neke od radionica biti će organizirane i za studente u Gospiću.