Dragi studenti i studentice, poštovane kolegice i kolege,

s obzirom na novonastalu situaciju, obavještavamo vas o izmjenama o načinu rada na našem odjelu:

Molimo studente da sve upite vezane uz rad Studentske referade šalju putem e-maila gospođi Mirjani Pejnović (mpejnovic@unizd.hr), svakim radnim danom od 8:00 do 16:00 sati.

Molimo sve korisnike usluga Studentskog centra da ugovore podižu putem web aplikacije; ukoliko niste u mogućnosti ili imate kakvih pitanja kontaktirajte gospođu Ružicu Butorac (rbutorac@unizd.hr). Popunjene ugovore proslijedite na e-mail, a originale ugovora pošaljite poštom na adresu: Sveučilište u Zadru , dr. Ante Starčevića 12, 53000 Gospić.

Knjižnica Odjela za nastavničke studije u Gospiću do daljnjega bit će zatvorena. Ipak, ako želite neki naslov, molimo vas da nam se obratite putem e-maila (gospođa Dubravka Čanić - dcanic@unizd.hr ili gospođa Marina Franić Šimunić – mfranic@unizd.hr) u vremenu od 8:00 do 16:00, svakim radnim danom. Svi naručeni naslovi čekat će vas u prizemlju knjižnice, a o tome ćete dobiti obavijest e-mailom.

Za sva pitanja i nedoumice slobodno nas kontaktirajte na e-mail.

Svi ćemo se zajedno potruditi da što bolje prebrodimo ovo razdoblje, podržimo izvođenje online nastave i znanstveni rad.

Zahvaljujemo na strpljenju i razumijevanju.

Ostajmo zdravi!