PROMOCIJA MAGISTARA PRIMARNOG OBRAZOVANJA

4. rujna 2020., u Pučkom otvorenom učilištu Dr. Ante Starčević Gospić, s početkom u 10.00 sati, održala se svečana promocija magistara primarnog obrazovanja našeg Odjela.Uz poštivanje svih epidemioloških mjera, promovirano je 33 promovenata. Diplome je magistrima primarnog obrazovanja uručila rektorica Sveučilišta u Zadru prof. dr. sc. Dijana Vican, a u promociji je sudjelovala prorektorica prof. dr. sc. Nedjeljka Balić-Nižić i pročelnica Odjela izv. prof. dr. sc. Sanja Vrcić-Mataija. Za glazbeni dio programa bio je zadužen Tvrtko Sarić, profesor na našem Odjelu i Ivana Rukavina, bivša studentica Odjela za nastavničke studije u Gospiću. Promociju je vodila Martina Nikšić, također bivša studentica našega odjela.