FESTIVAL ZNANOSTI 2022 - „Životni ciklus obrazovnoga proizvoda u kontekstu marketinškoga spleta“

U srijedu, 3. svibnja 2022., studentima druge godine učiteljskog studija na Odjelu za nastavničke studije u Gospiću izv. prof. dr. sc. Josip Miletić, u suradnji s izv. prof. dr. sc. Jasminkom Brala-Mudrovčić, održao je online predavanje „Životni ciklus obrazovnoga proizvoda u kontekstu marketinškoga spleta“. Predavanjem su se studentima nastojali približiti marketinški alati koji upravi omogućuju uspješno upravljanje složenom odgojno-obrazovnom ustanovom, osiguravajući odvijanje procesa obrazovanja te stvaranje prilagodljive organizacije sposobne preživjeti, rasti i razvijati se u sve dinamičnijem okruženju. Analizirani su uobičajeni problemi na koje uprave odgojno-obrazovnih ustanova nailaze u svom radu te načini njihova rješavanje koje marketinška koncepcija upravljanja može ponuditi.