Gostovanje studenata i nastavnika iz Pule

Na našem odjelu 16. svibnja gostovali su studenti Fakulteta za odgojne i obrazovne znanosti Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli, uključujući i dvije studentice sudionice Erasmus+ programa mobilnosti, iz Španjolske, u pratnji svojih profesorica izv. prof. dr. sc. Ivane Paule Gortan-Carlin, izv. prof. dr. sc. Ines Kovačić i asistentice Branke Antunović Piton, dipl. ing. mat. Pulski studenti prezentirali su dio aktivnosti iz projekta CACAO o učenju pojmova iz stanične biologije, evolucije i višestruke inteligencije uz glazbu za djecu predškolske i rane školske dobi. Riječ je o Erasmus+ projektu „Cell Biology and Art Class Omnibus – CACAO”. Gospićki studenti su gostima izveli lutkarsku predstavu „Operacija Mrnjau“ koju su pripremili u okviru kolegija Scenska kultura. Sadržaji su bili obogaćeni glazbenim izvedbama naših studenata.