IDENTITET I RAZLIČITOST U ODGOJU I OBRAZOVANJU

doc. dr. sc. Anela Nikčević-Milković sudjelovala je s izlaganjem Stavovi učitelja i nastavnika osnovnih i srednjih škola Ličko-senjske županije o provedbi obrazovne inkluzije (suautori Denis Jurković i Josip Durdov) na znanstveno-stručnom skupu s međunarodnim sudjelovanjem Identitet i različitost u odgoju i obrazovanju (21. IX. 2017.- 23. IX. 2017.) u organizaciji Odjela za izobrazbu učitelja i odgojitelja Sveučilišta u Zadru.

doc. dr. sc. Vesna Grahovac-Pražić sudjelovala je s izlaganjem Hrvatska narječja u udžbenicima za književnost (suautor Slavica Vrsaljko) na znanstveno-stručnom skupu s međunarodnim sudjelovanjem Identitet i različitost u odgoju i obrazovanju (21. IX.2017.- 23. IX. 2017.) u organizaciji Odjela za izobrazbu učitelja i odgojitelja Sveučilišta u Zadru.

Studentice Tamara Drašković i Ana Kos sudjelovale su s posterom Scenski prikaz epskog djela kao temelj pismenog izražavanja učenika razredne nastave na znanstveno-stručnom skupu s međunarodnim sudjelovanjem Identitet i različitost u odgoju i obrazovanju (21. IX. 2017.- 23. IX. 2017.) u organizaciji Odjela za izobrazbu učitelja i odgojitelja Sveučilišta u Zadru.