OBAVIJEST O POKRETANJU STUDENTSKOG PROJEKTA UČIONICA-IGRAONICA

Poštovani roditelji,

zadovoljstvo nam je obavijestiti vas da u ponedjeljak, 3. travnja 2023., na Odjelu za nastavničke studije u Gospiću započinje realizacija studentskog edukacijskog projekta Učionica-igraonica.

Radionice, vježbe/igre za djecu predškolske i rane školske dobi bit će usmjerene kvalitetnom provođenju slobodnog vremena gospićkih mališana, njihovoj pripremi za polazak u školu te uspješnom svladavanju početnog školskog gradiva.

Poticajno i zabavno okruženje omogućit će djeci od 5 do 7 godina razvijanje znatiželje i kreativnosti učenjem kroz druženje i igru koja im je u toj dobi izrazito potrebna. Program će se odvijati pod nadzorom studenata mentora kontinuirano tijekom cijele akademske godine, svakog radnog ponedjeljka od 18:00 do 19:00 sati. Sadržaj aktivnosti prilagođavat će se dječjoj slupini od najviše 6 članova.

Zainteresirani roditelji mogu se javiti voditeljici projekta putem e-maila ili na broj mobitela 0989869532 najkasnije do 29.ožujka 2023.godine. Radionice su besplatne.

MJESTO PROVEDBE PROJEKTA:

Odjel za nastavniče studije u Gospiću,

Dr. Ante Starčevića 12, Gospić

Prostorija: Učionica-igraonica

IME I KONTAKT VODITELJICE PROJEKTA:

Ana Škondro, studentica 4. godine

E-mail: ana.skondro123@gmail.com