ODRŽAN GLAZBENO-ZABAVNI PROGRAM "BOŽIĆ ZA DESET"

Studenti našega Odjela, zajedno sa svojim profesorima i ostalim djelatnicima fakulteta, već godinama sudjeluju u humanitarnoj prosinačkoj aktivnosti, kojoj je cilj obradovati i pomoći potrebitima. Ove godine, koja nas je zbog pandemije koronavirusa sve pomalo udaljila, odjelna tradicionalna aktivnost "Božić za deset" održala se 10. prosinca 2021. godine u 18h na Trgu Stjepana Radića u Gospiću u obliku glazbeno-zabavnog programa koji su marljivo i vrijedno pripremali naši studenti uz pomoć svojih profesora.

Studenti su svirkom i pjesmom stvorili pravu božićnu atmosferu i oduševili okupljenu publiku!

Cjelokupni je program imao i humanitarnu narav jer će sav prihod od prodaje kolača, prigodnih ukrasa, čestitki, svijeća, ginjol lutki i ostalih rukotvorina koje su marljive studentice i studenti vrijedno izrađivali, biti uručen jednoj od socijalno najugroženijih obitelji u našoj zajednici.