ODRŽAN SASTANAK ČITATELJSKOG KLUBA ISKRA

U ponedjeljak, 14. listopada 2024. godine, održan je prvi sastanak studentskog čitateljskog kluba Iskra u novoj akademskoj godini!

Na sastanku je bilo riječi o romanu Istina o slučaju Harry Quebert švicarskog pisca Joëla Dickera koji su članice čitale preko ljeta.

Roman ih je očarao, ističu da je izuzetno napet, dobro napisan, pun različitih pripovjednih rukavaca i neočekivanog kraja! Ocijenile su ga mahom visokim ocjenama te ga preporučuju za čitanje.

Budući da je u tijeku tradicionalna manifestacija Mjesec hrvatske knjige (15. listopada - 15. studenoga) članice čitateljskog kluba odlučile su ga obilježiti čitanjem hrvatskih autora pa će tako na idućem sastanku, koji će se održati 12. studenoga, biti riječi o romanima Kad su padali zidovi Kristijana Vujičića i Susjedu Marine Vujčić.

Pridružite im se!