ODRŽANA IZLOŽBA

Povodom posjeta Odjelu za nastavničke studije u Gospiću u sklopu Festivala znanosti, u četvrtak 25. travnja 2024. godine, maturanti Gimnazije Gospić posjetili su izložbu postera:

1. „Radionice prevencije ovisnosti“ - postera nastalih izvođenjem programa „Snažni, zdravi, sigurni i povezani“ u okviru nastave na kolegijima Uvod u razvojnu psihologiju i Psihologija učenja, suradnjom izv. prof. dr. sc. Anele Nikčević-Milković, HZZO Ličko-senjske županije i studenata 1. i 2. godine Integriranog prijediplomskog i diplomskog Učiteljskog studija;

2. „Suradnja učitelja razredne nastave i pomoćnika u nastavi“ – posteri koje su tijekom projektne nastave na kolegiju Inkluzivni odgoj i obrazovanje uz mentorstvo profesorice Jelene Vlahović, pred., izradili studenti 3. godine Integriranog prijediplomskog i diplomskog Učiteljskog studija.