ODRŽANO PREDAVANJE U OKVIRU 15. TJEDNA PSIHOLOGIJE

Obilježavajući 15. Tjedan psihologije u Hrvatskoj, koji se održava od 14. do 20. veljače 2022. u organizaciji Hrvatskog psihološkog društva, u Samostalnoj narodnoj knjižnici Gospić 16. veljače 2022. izv. prof. dr. sc. Anela Nikčević-Milković održala je predavanje  pod naslovom „Kvaliteta života u vrijeme pandemije COVID-19“. Na predavanju je bilo riječi o prilagodbi na nove uvjete života („novo normalno“), posebno osjetljivim skupinama, novim načinima podrške, nošenju sa stresom, pandemiji kroz prizmu gubitka, pružanju pomoći u krizi, podršci djeci i roditeljima, fazama tugovanja i putu prema oporavku, učincima pandemije na mentalno zdravlje, štetnom utjecaju medija te kako pomoći djeci i mladima kroz različite materijale i programe.