Posjet Udruzi roditelja djece s teškoćama u razvoju „Pčelice"

U okviru kolegija Inkluzivni odgoj i obrazovanje, studenti 3. godine su sa svojom nastavnicom Jelenom Vlahović, pred., u četvrtak 3. studenog 2022. godine posjetili Udrugu roditelja djece s teškoćama u razvoju „Pčelice".

U novim prostorima Udruge „Pčelice" studente su dočekali: Željka Šikić, predsjednica Udruge, Danijela Radan, dopredsjednica Udruge te član Karlo Pavletić i korisnica  Manuela. Studentima je predstavljen rad Udruge „Pčelice" s naglaskom na brojne projekte i mogućnost volontiranja studenata.

Dijeljenje svog osobnog iskustva majke djeteta s teškoćama gospođe Željke Šikić te svjedočenje o poteškoćama inkluzije korisnika Karla dali su dodatnu vrijednost ovoj studentskoj aktivnosti.