PREDSTAVLJANJE STUDIJSKOG PROGRAMA NAŠEG ODJELA

Nakon što smo uspješno predstavili Učiteljski studijski program na Danu karijera u Strukovnoj školi Gospić i prilikom posjeta maturanata Gimnazije Gospić, naše su ga nastavnice predstavile u nizu srednjih škola u Hrvatskoj.

Izv. prof. dr. sc. Jasminka Brala-Mudrovčić posjetila je Srednju školu Otočac, doc. dr. sc. Ines Cvitković Kalanjoš Srednju školu dr. Antuna Barca u Crikvenici, a asistentica Hana Lukas Midžić nekoliko zagrebačkih srednjih škola: Športska gimnazija Zagreb, 13., 7. i 18. gimnazija, Klasična gimnazija, Nadbiskupska klasična gimnazija, Ženska opća gimnazija i Hotelijersko-turistička škola i Privatna gimnazija Katarina Zrinski.

Na taj su način učenici upoznati s nastavnim, izvannastavnim i projektnim ostvarenjima koji se svake akademske godine realiziraju na našem Odjelu.