Predstavljeni TAPATE program za odgojitelje u dječjim vrtićima Ličko-senjske županije i prateći priručnik

Povodom obilježavanja Međunarodnog dana borbe protiv zlouporabe droga 26. lipnja 2022. Zavod za javno zdravstvo Ličko-senjske županije organizirao je zanimljiv program za stručnu javnost u jutarnjim satima u Kulturno informativnom centru Gospić u okviru kojega je predstavljen preventivni program „Snažni, zdravi, sigurni i povezani" u kojem je ranije sudjelovao i naš Odjel, te je održano interaktivno predavanje „TAPATE program – edukacija učitelja i odgojitelja o poznavanju koncepta iz transakcijske analize" i predstavljen novi priručnik „Upoznavanje sebe kroz transakcijsku analizu". U završnom dijelu programa vođena je konstruktivna rasprava odgojno-obrazovnih djelatnika i voditeljica programa. Programu je prisustvovala izv. prof. dr. sc. Anela Nikčević-Milković, profesorica psihologije s našeg Odjela s nekolicinom sadašnjih studenata te većim brojem bivših studenata našeg Odjela.