PRIJEM STUDENATA PRVE GODINE

Na našem je Odjelu danas, 3. listopada 2022., održan prijem 1. godine studenata koji su se upisali na integrirani preddiplomski i diplomski Učiteljski studijski program. Studentima se prigodno obratila te ih upoznala s načinom studiranja pročelnica izv. prof. dr. sc. Sanja Vrcić-Mataija, a riječi dobrodošlice uputile su i nastavnice: izv. prof. dr. sc. Jasminka Brala-Mudrovčić, izv. prof. dr. sc. Katica Balenović, izv. prof. dr. sc. Anela Nikčević-Milković, asistentice Josipa Čuka i Marina Franić Šimunić, i Jelena Vlahović, prof.

Osim nastavnog osoblja, brucoše su dočekale i studentice viših godina koje su se priključile projektu „Student mentor“, a prigodno im se obratila i studentica 5. godine Filipa Šimunović-Erpušina, predstavnica Studentskog zbora u Gospiću.

Također, studentima prve godine, u ime rektorice Sveučilišta u Zadru prof. dr. sc. Dijane Vican, prigodno su se obratili prorektorica za studije i studente, prof. dr. sc. Nedjeljka Balić Nižić i prorektor za znanost i informacijsku infrastrukturu, prof. dr. sc. Zvjezdan Penezić.