PROMOCIJA MAGISTARA PRIMARNOG OBRAZOVANJA

Na Odjelu za nastavničke studije u Gospiću, Sveučilišta u Zadru, 24. rujna 2021., u magistre primarnog obrazovanja promovirano je 33 promovenata.

Svečana promocija održala se u atriju Kulturno-informativnog centra u Gospiću, a prigodno fotografiranje upriličeno je na navootvorenom Trgu Nikole Tesle.

Svečanosti je nazočila rektorica Sveučilišta u Zadru, prof. dr. sc. Dijana Vican, te prorektorica za studije i studente prof. dr. sc. Nedjeljka Balić-Nižić. Rektorica je čestitala promoventima na postignutom uspjehu u ime svih djelatnika Sveučilišta u Zadru i u svoje osobno ime.

U glazbenom dijelu programa sudjelovali su Ivana Rukavina, dipl. učiteljica, bivša studentica Odjela za nastavničke studije u Gospiću i prof. Tvrtko Sarić, kao glazbena pratnja u izvedbama himni Lijepa Naša, Gaudeamus te skladbe Kad, Ivana Padovca na stihove Petra Preradovića.

U magistre primarnog obrazovanja promovirani su:

AnnaRayna Ahmetašević, Antonio Bektić, Kristina Binički, Iva Bogdanović,Tea Borovec, Doroteja Budek, Sanja Čulina, Andrea Demin, Ana Dujmović, Marina Fajtić, Helena Flegar, Monika Goreta, Magdalena Grgurić, Ana Marija Janeš, Kristina Jurković, Matea Koren, Anamarija Kovačević, Kristina Kukuljević, Ana Levar, Iva Maglić, Nikolina Marković, Ivana Matasić, Matea Požega, Tajana Puškarić, Anja Rajak, Andrea Selec, Matea Sokač, Marija Šarec, Martina Štrk, Kristina Talaja, Božica Totić, Marija Valentić i Katarina Vukelić.