Sastanak s učiteljima mentorima

Dana 6. lipnja 2016. u Vijećnici Odjela za nastavničke studije održan je tradicionalni sastanak nastavnika metodičara i uprave Odjela s učiteljima mentorima te ravnateljem Osnovne škole dr. Jure Turića iz Gospića. Tom je prilikom pročelnica Odjela doc. dr. sc. Vesna Grahovac-Pražić izrazila zahvalnost mentorima na dugogodišnjoj kvalitetnoj suradnji, konstruktivnim odnosima i strpljenju u vrlo zahtjevnom i odgovornom radu. Ravnatelj Osnovne škole dr. Jure Turića iz Gospića, gospodin Ivica Radošević, također je izrazio svoje zadovoljstvo suradničkim odnosima te iznio neke od prijedloga za nastavak dobre suradnje. Nakon toga razmijenjeni su prigodni pokloni te je nastavljen neformalni razgovor o nizu zajedničkih pitanja vezanih uz nastavničku struku.