SUDJELOVANJE NA KONFERENCIJI

Na završnoj konferenciji projekta „Lokalni volonterski centar Gospić“ 18. srpnja 2018. godine u velikoj dvorani Kulturno informativnog centra Gospić u 10 sati doc. dr. sc. Anela Nikčević-Milković predstavila je rezultate službene evaluacije projekta. Projekt je realiziran od 1. kolovoza 2017. do 31. srpnja 2018. godine. Financiran je od strane Ministarstva za demografiju, mlade, obitelj i socijalnu politiku u ukupnoj vrijednosti od 120.000,00 kn. Nositelj projekta je Društvo „Naša djeca“ grada Gospića, partneri na projektu su Grad Gospić i Ambidekster klub iz Zagreba, a suradnici udruga „Pčelice“, Likovna udruga „Lika“ i udruga LEA. Studenti Odjela za nastavničke studije u Gospiću aktivno su sudjelovali u mnogim aktivnostima projekta tijekom akad. god. 2017./2018. doc. dr. sc. Aneli Nikčević-Milković uručeno je priznanje za uspješnu suradnju na projektu. Među najboljim iskazanim volonterima u programu jako je puno učitelja koji su članovi Alumni kluba Odjela za nastavničke studije u Gospiću.