SUDJELOVANJE NA MEĐUNARODNOJ KONFERENCIJI

Na međunarodnoj znanstveno-stručnoj konferenciji Inovativnost, kreativnost i poduzetnost u odgojno-obrazovnom sustavu, koja se održala u Zadru (od 19. do 21. listopada 2017.) u organizaciji Odjela za pedagogiju i Centra „Stjepan Matičević“ Sveučilišta u Zadru te Agencije za odgoj i obrazovanje i Mednarodnog izobraževalnoga centera iz Ljubljane) sudjelovala je doc. dr. sc. Jadranka Brkić-Vejmelka, u koautorstvu s doc. dr. sc. Anom Pejdo sa Odjela za geografiju i mr. sc. Nensi Segarić sa Odjela za sociologiju Sveučilišta u Zadru, s priopćenjem Kako kreativni školski projekti potiču ekološku osjetljivost učenika i lokalne zajednice – na primjeru projekta Eko dani prirodoslovno-grafičke škole u Zadru.