SUDJELOVANJE NA MEĐUNARODNOJ ZNANSTVENO-UMJETNIČKOJ KONFERENCIJI

U četvrtak, 1. lipnja 2023. u umjetničkom dijelu međunarodne znanstveno-umjetničke konferencije Nova promišljanja o djetinjstvu II, koju je organizirao Odjel za izobrazbu učitelja i odgojitelja Sveučilišta u Zadru i Pedagoški fakultet Sveučilišta u Mariboru, sudjelovala je asistentica u umjetničkom području s Odjela za nastavničke studije u Gospiću Hana Lukas Midžić održavši umjetničku radionicu "Uloga materijala u kreaciji vlastitoga prostora igre".

Kao višegodišnja praktičarka kreativnog nereda i poznavateljica prelijevanja stvaralačke igre iz jednog obličja u drugo, potaknuta razmišljanjima o društvenim igrama na ploči i željom za bijegom od njihove logičke strukture, provela je polaznike u istraživanje prostora pokretom, oblikovnim maštarijama, crtanjem i pričanjem priče, tražeći točku u kojoj se susreću dječja i umjetnička igra.