Svečani prijem studenata prve godine

Prvi dan nastave u akademskoj godini 2016./2017., 3. listopada, započeo je susretom studenata prve godine integriranog preddiplomskog i diplomskog učiteljskog studija s profesorima Odjela za nastavničke studije, izv. prof. dr. sc. Nedjeljkom Balić-Nižić, prorektoricom za studije i studente, izv. prof. dr. sc. Slavenom Zjalićem, prorektorom za međuinstitucijsku suradnju i transfer tehnologija te v.d. pročelnicom Odjela doc. dr. sc. Sanjom Vrcić-Mataija. Svi su govornici čestitali studentima na odabiru željenog studija zaželjevši im puno uspjeha i radosti tijekom studiranja. Studentima se obratio i predsjednik gospićkog ogranka Studentskog zbora Mario Paral koji je pozvao studente da se uključe u djelovanje Zbora na različite načine.