TERENSKA NASTAVA

Studenti prve, druge i treće godine Odjela za nastavničke studije u Gospiću bili su 7. studenoga 2022. na terenskoj nastavi u Zadru uz pratnju pročelnice izv. prof. dr. sc. Sanje Vrcić-Mataije i zamjenice pročelnice izv. prof. dr. sc. Jasminke Brala-Mudrovčić s ciljem upoznavanja kulturne baštine Zadra.

U sveučilišnoj svečanoj dvorani studente je dočekala i pozdravila prorektorica prof. dr. sc. Nedjeljka Balić-Nižić i uručila svakom studentu ponaosob prigodni poklon.

Nakon kratkog razgledavanja grada odgledala se lutkarska predstava „Juha od bundeve“ u Kazalištu lutaka Zadar, a potom se uz vodstvo muzejskih pedagoga obišla Kneževa i Providurova palača. Posjet Zadru završio se objedom u menzi novoga studentskog doma.