Upisi u više godine studija

Upisi u više godine studija obavljat će se od 03. listopada   do 26. listopada 2016.

u vremenu od 9,00 do 13,00 sati

U razdoblju od 03. do 10. listopada 2016. u višu godinu upisivat će se ISKLJUČIVO studenti  koji su položili sve ispite i stekli dovoljan broj ECTS bodova za redovan upis u višu godinu.

Dakle za upis u višu godinu u ovom razdoblju potrebno je:

-        za upis u 2. godinu imati   60 ECTS

-        za upis u 3. godinu imati 120 ECTS

-        za upis u 4. godinu imati 180 ECTS

-        za upis u 5. godinu imati 240 ECTS

U razdoblju od 10. do 26. listopada 2016. upisivat će se studenti koji ponavljaju godinu, ali upisuju kolegije iz više godine (parcijala).

i studenti koji upisuju studij u statusu  izvanrednih studenata i statusu S, i apsolventi.

Važno: Studenti su obvezni prilikom upisa predočiti indeks s pečatom iz knjižnice koji označava da je student vratio sve  knjige posuđene u ak. god. 2015./2016.

Prednost izbora izbornih predmeta imaju studenti koji su ostvarili dovoljan broj ECTS bodova za upis u višu godinu.

Upisnina po semestru iznosi 100,00 kn. Školarina za izvanredne i studente statusa S 5500,00 kn na dvije rate.

Upisnina, školarina  i plaćanje po ECTS bodovima se isključivo obavlja u Studentskoj referadi.